Work. in the
Netherlands.

Pracownik logistyki w firmie meblarskiej

551 widoki Wateringen 38

Opis

Dla naszego klienta poszukujemy osoby, która lubi być aktywna fizycznie, szuka zróżnicowanej pracy i podobnie jak inni pracownicy ma pozytywne i energiczne podejście do życia. Dla dużej, profesjonalnej firmy meblarskiej poszukujemy pracowników na różne stanowiska.

Oferuje

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Cotygodniowa wypłata wynagrodzenia
  • Nadzór koordynatora
  • Praca na cały etat w godzinach 7.00-15.00, dzięki czemu możliwe jest zachowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.

Obowiązki

  • Wysyłka słupków, gablot i akcesoriów oraz zapewnienie kompleksowego procesu administracyjnego.
  • Czyszczenie słupków, gablot i produktów pokrewnych oraz sprawdzanie ich pod kątem ewentualnych uszkodzeń.
  • Przygotowanie słupków i gablot do wysyłki poprzez pakowanie ich w kartony, na palety lub w specjalne szalunki.
  • Piłowanie szalunków (przy użyciu piły ściennej) i montaż szalunków.
  • Obsługa administracyjna paczek
  • Wprowadzanie artykułów na półki i z półek za pomocą wózka widłowego
  • Sporadycznie transportowanie paczek i palet do klientów za pomocą samochodu dostawczego lub ciężarowego.

Czego oczekujemy od Ciebie?

Chcesz pracować w logistyce
Dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
Prawo jazdy

Profil firmy

Jesteś odpowiednim kandydatem na pracownika działu logistyki / pakowania? Następnie aplikuj klikając w przycisk aplikacyjny na tej stronie lub wyślij swoje dane na adres recruitment@egpersoneel.nl.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z pracownikiem naszego biura rekrutacyjnego pod numerem telefonu: 0174 270946.

Godziny 38
Miasto Wateringen

Złóż wniosek teraz!

Pola oznaczone ! są wymagane.

Informacje osobiste
Informacje adresowe
Informacje kontaktowe
Języki (Wybierz swój wybór)
Informacje o CV

Twoje CV (limit przesyłania: 2 MB)

Dodaj
Motywacja