Angajat în domeniul logisticii (tura de zi)

ICE24011 3844 views Etten-Leur 40 Logistică

Descriere

Pentru unul dintre clienții noștri din Etten Leur, căutăm un angajat cu atribuții generale în domeniul logisticii (tura de zi).

În acest rol, veți fi responsabil pentru departamentul de logistică.

Responsabilități

Sarcinile dvs. sunt foarte diverse și variate și constau în sarcini executive, inclusiv:

Preluarea (manuală) a comenzilor pentru magazinele de specialitate
Controlul stocurilor de produse finite
Încărcarea, descărcarea și reaprovizionarea materialelor de ambalare.
Ca atare, veți lucra, de asemenea, dintr-un sistem ERP (scanare/rezervare/verificare numărători).

În activitatea dumneavoastră, veți lucra în strânsă legătură cu colegii de la vânzări interne, transport, producție și ambalare.

Doriți să lucrați într-un magazin tradițional de ciocolată? Aveți cunoștințe de logistică și sunteți un adevărat dinamic?

Atunci noi vă oferim provocarea pe care o căutați!

Care sunt asteptarile noastre?

Aveți o bună cunoaștere a limbii olandeze, atât verbal, cât și în scris

Cel puțin câțiva ani de experiență într-o poziție similară

Profilul companiei

Ne-ar plăcea să primim CV-ul dvs. pentru a putea începe să lucrăm pentru dvs. imediat!
Puteți trimite CV-ul dvs. prin e-mail la rekrutacja@iceagency.nl.

Ore 40
Orasul Etten-Leur

Aplica acum!

Câmpurile de mai jos marcate cu un ! sunt obligatorii.

Informații personale
Informații despre adresă
Informații de contact
Limbi (Selectați alegerea dvs)
Informații CV

CV-ul d-voastra (Limita incarcarii: 2Mb)

Răsfoiți
Motivație